Modlitwa dla najbliższych

Jeżeli martwisz się o bliską Ci osobę i chcesz otoczyć ją modlitwą warto podarować jej taką modlitwę w formie obrazka. Na stronach internetowych wielu sklepów dostępny jest obrazek Matki Boskiej z wydrukowaną modlitwą. Możemy wybrać różne modlitwy, które naszym zdaniem mogą pomóc konkretnej osobie.

Osobista pomoc najbliższym

Podarowując modlitwę osobistą w formie obrazka zachęcamy do spędzania choćby chwili w ciągu dnia na zadumie duchowej. Nawet ta krótka chwila może zmienić życie tej osoby. Warto więc obdarowywać najbliższych prezentem takim jak obrazek Matki Boskiej z modlitwą osobistą. Dzięki temu możemy wpłynąć osobiście na stan duchowy naszych najbliższych

Modlitwa w każdej chwili poprzez obrazek Matki Boskiej

Często życie jest tak skomplikowane i trudne, że pomoc duchowa ze strony Boga jest konieczna. Podarunek, jakim będzie obrazek Matki Boskiej pozwoli obdarowanej osobie znaleźć choćby chwilę w ciągu dnia na krótką modlitwę. Na każdym obrazku możemy wybrać modlitwę indywidualną, która będzie dopasowana do potrzeb dnia codziennego albo aktualnych problemów. Bardzo popularne są osobiste modlitwy upraszające zdrowie, łaskę i błogosławieństwo boskie na każdy dzień. Modlitwę z obrazkiem Matki Boskiej można stosować jako formę modlitwy codziennej, czyli pacierza. Dzięki temu możemy rozmawiać z Bogiem w każdej, nawet najkrótszej chwili naszego dnia. Podarujmy drugiej osobie modlitwę i otoczmy ją naszą opieką.