Właściwości świec z wosku pszczelego

Świeczki są gadżetem, który przydaje się w każdym domu. Dziś większość z nas korzysta ze świec wykonanych z parafiny. Ich wybór na rynku jest niesamowicie duży – mowa tu zarówno o ich wielkości, jak i kształtach oraz zapachu. Dobrym rozwiązaniem jest jednak postawienie na naturalne świece z wosku pszczelego. Nie tylko wyglądają efektownie, ale charakteryzują się także mnóstwem prozdrowotnych właściwości.

Prozdrowotne właściwości świec z wosku pszczelego

nieduża świeca z pszczelego woskuWśród korzystnie wpływających na nasze zdrowie właściwości świec wykonanych z pszczelego wosku można wymienić między innymi:

  • emisję jonów ujemnych, które neutralizują szkodliwe jony dodatnie,
  • odświeżanie powietrza oraz neutralizację nieprzyjemnych zapachów (w tym dymu tytoniowego),
  • zmniejszenie promieniowania elektromagnetycznego, które emitowane jest przez otaczające nas sprzęty elektroniczne,
  • korzystne działanie na astmatyków oraz alergików,
  • neutralizację szkodliwego dla ludzkiego organizmu promieniowania poprzez żyły wodne.

Świece z wosku pszczelego – oferta

Oferta producentów, jeśli idzie o świece z naturalnego wosku pszczelego jest nie mniejsza, niż ta związana z świeczkami z parafiny. Można wybierać pomiędzy wieloma różnymi kształtami oraz wielkościami. Z tego powodu świeczki takie mogą być także doskonałym pomysłem na przykład na prezent. Świeczka z pszczelego wosku w oryginalnym kształcie z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy cenią niebanalne rozwiązania. Świeczki takie wyglądają efektownie, a w dodatku charakteryzują się miłym i delikatnym zapachem oraz aromatem. Świeczki takie kupić można choćby w internecie.